Scroll Top

Výkup zlata za nejvyšší cenu

V našem zlatnictví se specializujeme na výkup zlata, hodinek a investičního zlata. Nabízíme férové a přesné ocenění vašich cenností a rychlé a spolehlivé vyplacení hotovosti. S naší dlouholetou zkušeností a odborným znalostmi získáte od nás nejlepší cenu za vaše zlato.

Využijte našich služeb a přijďte k nám s vašimi zlatými šperky, mincemi, zlatými slitky, investičním zlatem a hodinkami. Jsme tu pro vás a vaše cennosti

Které cennosti vykupujeme?

Zlatnictví Lony vykupuje veškeré zlaté šperky, jako jsou: zlaté zuby, zlaté řetízky, zlaté náramky, zlaté přívěsky, zlaté prsteny, zlaté
hodinky, zlaté náhrdelníky a v neposlední řadě také zlomkové zlato.

 Správné nacenění starožitností

V Zlatnictví Lony jsme nejen odborníky na výrobu a prodej šperků, ale také se specializujeme na výkup zlatých starožitností. Pokud máte doma nějaké zlaté předměty, které již nevyužíváte nebo jsou pro Vás pouhým předmětem sentimentu, nabízíme Vám férovou cenu za jejich prodej. Náš tým zlatníků Vám poskytne odbornou konzultaci a zhodnotí Vaše starožitnosti na základě aktuálního tržního kurzu zlata a případné historie.

 vykupujeme investiční zlato 

Na naší kamenné prodejně vykupujeme investiční slitky a investiční mince podle aktuálních cen na světové burze. Vyplatit peníze v hotovosti můžeme v maximální hodnotě 250 000 Kč na osobu na den. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 peníze na ruku 

Nabízíme možnost vyplatit Vám hotovostí nebo na bankovní účet, ať už se jedná o menší částky nebo o větší investice. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují poskytnout Vám nejen profesionální a rychlou službu, ale také férové a transparentní jednání. Věříme, že právě díky našemu přístupu a dlouholetému zkušenostem se staneme Vaším spolehlivým partnerem při prodeji zlatých starožitností.

 Potřebujete prodat svoje zlato a získat peníze ihned na ruku? 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně.
Naše otevírací doba je:
Pondělí – Sobota : 09:00-19:00

Otevřít livechat
Potřebujete poradit s výběrem?
Dobrý den, 👋
Jak vám můžeme pomoci?