Scroll Top

Ve Zlatnictví Delony se také specializujeme se na výkup drahých hodinek. Pokud jste majitelem hodinek a přemýšlíte o jejich prodeji za férovou cenu, jste na správném místě. Naše zlatnictví se zaměřuje na výkup hodinek od jednotlivců, kteří chtějí prodat své drahé značkové hodinky bez obtíží a za maximální hodnotu.

jak to funguje?

Nejprve nám zašlete informace o vašich hodinkách prostřednictvím jednoduchého online formuláře níže na této stránce. Čím více informací poskytnete jako například: model, stav, fotografie a další podrobnosti, které by mohly ovlivnit hodnotu hodinek, tím více urychlíte možný proces odkupu z naší strany. Po obdržení těchto informací se s vámi obratem spojíme a domluvíme si osobní schůzku nebo jinou formu komunikace, která vám vyhovuje.

Zlatnictví Delony se pyšní dlouholetými zkušenostmi a naším odborným týmem, který je znalcem hodinek různých značek. Jsme obeznámeni s trhem drahých hodinek a rukami nám prošly exkluzivní kousky různých značek, jako jsou Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet, Omega, TAG Heuer, Breitling, Cartier a mnoho dalších. Díky našemu porozumění hodinkám jsme schopni posoudit hodnotu vašich hodinek s přesností a spravedlivostí.

Rádi oceníme Vaše hodinky a nabídneme Vám nejlepší možnou cenu. Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že prodej vašich hodinek bude snadný, rychlý a spravedlivý. Vyplňte informační formulář níže pro nezávaznou nabídku.

Otevřít livechat
Potřebujete poradit s výběrem?
Dobrý den, 👋
Jak vám můžeme pomoci?